flagاوقات شرعی

حدیثاعطای کارت مباشرت تعدادی از اعضای صنف مشاوران املاک تهران توسط ریاست اتحادیه/برگزاري كارگاه مبارزه با پولشويي و تامين مالي تروريسم

یکشنبه مورخ 13اسفند 9طی مراسمی در سالن جلسات اتحادیه، کارت مباشرت تعدادي از اعضای صنف به صاحبان پروانه اعطاء شد .


به گزارش روابط عمومی اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران، مصطفی قلی خسروی با اشاره به اینکه مباشر ید امانی صاحب جواز است گفت : مباشرمانند وکیل و موکل است هر زمانی که صاحب پروانه بخواهد می تواند مباشر را عزل کند و همچنین مباشر نیز می تواند هر وقتی بخواهد  از کارش کناره گیری کند.                         

خسروی ادامه داد :مباشر نماینده صاحب پروانه در واحد صنفی است اما معتبر ترین فرد از نظر قانون نظام صنفی در اتحادیه صاحب پروانه است.                                                                                                                  

وی درخصوص مالیات بر ارزش افزوده نیز گفت: من در چند مدت اخیر در کنار تعدادی از روسای صنوف و رییس اتاق اصناف تهران به مجلس مراجعه کرده و در زمینه کاهش درصد مالیات به شدت از صنف خود دفاع کردم؛ درحالیکه 154 اتحادیه دیگر نیز از این موضوع گلایه مند هستند و درصدد آنند که هرچه زودتر آن را رفع نمایند. در واقع دفاع از صنف وظیفه بنده و هیات مدیره است

در ادامه این نشست، کارگاه آموزشی مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم برگزار شد و به شرکت‌کنندگان گواهینامه معتبر نیزاعطاء شد.       

                                                                     

روابط عمومی
روابط عمومی
۹۶/۱۲/۱۴

کلیه حقوق این سایت متعلق به اتحادیه مشاورین املاک تهران می باشد
© 2005-2013 | Union of Tehran Real Estate Consultants. All rights reserved.