flagاوقات شرعی

حدیثرییس اتحادیه مشاوران املاک تهران و کشور در نشست صمیمی با مشاوران املاک منطقه 8 :

حمایت از حقوق مشاوران املاک، سیاست اتحادیه است


حسام عقبایی، رییس اتحادیه مشاوران املاک تهران روز گذشته، در نشست صمیمی که با حضور مدیران و مشاوران املاک منطقه 8 تهران برگزار شد، از حمایت این اتحادیه از حقوق مشاوران املاک برای ارائه خدمات مطلوب‌‌تر به شهروندان تهرانی سخن گفت.

 عقبایی در این نشست ضمن اعلام اینکه مشاوران املاک دارای خدمات تاثیرگذاری هستند که باید در همه زمینه ها مورد حمایت باشد، گزارشی جامع از روند اقدام های اتحادیه مشاوران املاک به مخاطبان ارائه داد.

وی با اشاره به اهمیت حمایت های مالیاتی که باید در حوزه مشاوران املاک صورت بگیرد، گفت: اتحادیه در طول سه سال گذشته، تخفیف ها و معافیت های مالیاتی تاثیرگذاری را برای مشاوران املاک آن هم در دورانی که رکود خرید وفروش مسکن را شاهد هستیم، کسب کرده و در جلسه های مستمری که با نهادهای مسوول داشته ایم، تلاش داریم این حمایت ها ادامه یابند.

رییس اتحادیه مشاوران املاک تهران وکشوری همچنین گفت: در همه اصناف ممکن است افرادی معدودی باشند که دچار تخلف شوند و سیاست ما نیز قطعا برخورد با این گونه افراد است که هر چند اندک هستند، اما ممکن است تاثیر کارهایشان دامن همه مشاوران را بگیرند.

در ادامه عقبایی با اشاره به اینکه ثبت کد رهگیری و اتصال به دامنه مشاوران املاک رویدادی است که قطعا باید از سوی مدیران و مشاوران مورد توجه قرار بگیرد، تصریح کرد: این روند مانع از آسیب به شهروندان و نیز مشاوران املاک خواهد شد.

در ادامه این برنامه رییس اتحادیه مشاوران املاک تهران و کشور، به سوال هایی که از سوی مشاوران املاک منطقه 8 مطرح شد، پاسخ داد و اعضای هیات مدیره و مدیرعامل این اتحادیه از خانواده های شهدای مشاوران املاک منطقه 8 تقدیر کردند.

روابط عمومی
روابط عمومی
95/8/26

کلیه حقوق این سایت متعلق به اتحادیه مشاورین املاک تهران می باشد
© 2005-2013 | Union of Tehran Real Estate Consultants. All rights reserved.