flagاوقات شرعی

حدیثرییس اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران در نشست صمیمی با مشاوران املاک منطقه ۱۶و ۱۷

حمایت از حقوق مشاوران املاک


حسام عقبایی، رییس اتحادیه مشاوران املاک در نخستین روززمستان (یکم دی ماه ) ، در نشستی که با مشاوران املاک منطقه ۱۶و۱۷در فرهنگسرای بهمن داشت ، ازحمایت این اتحادیه از حقوق مشاوران املاک برای ارائه خدمات مطلوب‌‌تر به شهروندان تهرانی سخن گفت..

 به گزارش روابط عمومی اتحادیه در این برنامه با حضور بیش از ۵۰۰ مشاوراملاک از دو منطقه ۱۶و ۱۷برگزار شد ،عقبایی در این نشست ضمن برشمردن برنامه هایی که در این سه سال ونیم گذشته در اتحادیه انجام شده گفت :وظیفه ما در اتحادیه ای که بزرگترین اتحادیه اصناف کشور است ،پاسخگویی دقیق واحترام به مراجعه کنندگان وتسهیل فعالیت اعضای خوداست.

وی ادامه داد :در سال جاری توانستیم با رایزنی با وزارت علوم زمینه راه اندازی رشته (کارشناسی مشاوره املاک )را فراهم کنیم واین رشته  در دانشگاه ها درمقطع کارشناسی ،دانشجو می پذیرد.

رییس اتحادیه مشاوران  املاک گفت:واقعیت این است که دریافت ارزش افزوده در معاملات مسکن از مشاوران املاک اقدامی فرا قانونی است وتحمیل بزرگی برای مردم که در قانون پیش بینی نشده است .به همین دلیل تمام تلاشمان را به کار می بریم تا این فشار غیر قانونی را از دوش مردم بر داریم . درادامه این برنامه  از خانواده شهدای مشاوران املاک در این دو منطقه  تقدیر وتجلیل شد.              

 

روابط عمومی
روابط عمومی
۹۵/۱۰/۴

کلیه حقوق این سایت متعلق به اتحادیه مشاورین املاک تهران می باشد
© 2005-2013 | Union of Tehran Real Estate Consultants. All rights reserved.